leidse vink schreef:
Ook uitgestapt met bijna miljoen stuks. het hele plaatje van vorig jaar stinkt behoorlijk. Hiermee bedoel ik onder andere de volgende zaken:
-de vries gaf aan dat zijn toko eerder 25 cent waard was.
-er zou aan aandeelhouderswaarde gewerkt worden
-de biotech zou in consolidatiefase komen, waarmee hij natuurlijk hoopte op overname hoop aan te wakkeren.
-een verkoop praat video die beleggers in de val heeft gelokt op de voorpagina op de website. Die nu spontaan van de site is gehaald.
-vage presentaties op de website waarin planningen in stonden die niet juist bleken. Zoals bijv platform deal.
Hier heb ik pharming om gemaild voor duidelijkheid te krijgen. (geen antwoordt mogen ontvangen).
-management ontving flinke bonussen voor de lansering in europa, terwijl er nog geen succes op commercieel vlak is behaald.
-alsmaar aangeven van milestones, maar deze milestones worden verbrand voor de volgende milestone in zicht is.
Later als ik wat meer tijd heb ben ik van plan om dit nog wat meer uit te schrijven, aangezien de verwatering nog wel even door kan gaan als we de ideeen van de vries nu eindelijk eens wat meer kunnen lezen. Waarom heeft pharming komend jaar nog zoveel geld nodig?