A3aan schreef op 13 augustus 2019 11:41:
Goedemorgen.
Mijn 400put heeft nogal wat discussie opgeleverd. Dat houdt de boel wakker, denk ik dan maar. Zelf lig ik er in ieder geval niet wakker van.
Zoals enkele weken terug al aangegeven heb ik meer dan de helft van mijn portefeuille tijdelijk verkocht en zit dan ook voor meer van 50% "cash". Wel doe ik wat tussendoortjes om te proberen toch een paar centjes binnen te harken. Maar ik geef toe, dat is niet eenvoudig op dit moment. En toch wordt de AOW aardig aangevuld. Je moet wat, toch?
Zoals een aantal weten, heb ik vorig jaar rond deze tijd ook verkocht, maar daar zat een noodzaak achter om een dochter een hypotheek te verstrekken. Daar zit wel een belastingtechnisch aspect achter. Zelf verdien ik daar geen stuiver aan. Het gaat allemaal terug naar mijn dochter. En die 30-jarige hypotheek zal ze eens erven. Dat bedrag heb ik weer helemaal terug via vooral winsten in Gala en ASML en kleinere fondsen. Dus het werkkapitaal, zoals ik het noem is weer aangevuld. Tja en dan nu maar eens kijken hoe we de komende winter door gaan komen.
Eigenlijk ben ik best blij met Trump. Hij zorgt voor ongekende hoogte en dieptepunten en dat geeft prachtige kansen. Boris neem ik met een korreltje zout. Geeft bijna geen impact. Italië kan nog voor leuke verrassingen gaan zorgen.