salud schreef op 15 augustus 2019 11:15:
@Jeroen-2018/tante Sidonia:
"Ik, doe effe niet mee met Heijmans of andere stocks, en hou m'n muntjes lekker achter de hand voor de ultime gelegenheid die nog moet komen(of niet, ook goed hoor,.."
- Voor mensen die midden in het leven staan en goed om zich heen kijken zijn er altijd "ultieme gelegenheden" om "iets" mee te doen en volgens jouw eigen theorieën die je ons steeds maar weer opdringt is er ook in een dalende beurs geld te verdienen, hetgeen overigens klopt.
Ben je nu ineens genezen van Sligro en Fugro of is je moeder boos dat je het vakantiegeld vergokt hebt?
Je spaarvarken zal er in ieder geval niet dikker van worden (inflatie en zo) als je het geld wat je verdient met het ophalen van oude kranten niet laat werken.
Maar goed .... je laat iedereen weer even weten dat jij alles goed doet en de rest op het forum er niets van begrijpt.
Dat je uitstapt als je niet succesvol bent is begrijpelijk omdat je natuurlijk je geleende geld ook nog eens terug moet betalen aan je familie.
Maar zit je niet in Heijmans .... val ons dan ook niet lastig op het forum.
Verder de groeten en "zwaai,zwaai".
P.S. Wanneer is je vakantie afgelopen en moet je weer naar school?