Beleggen.nl Markt MonitorMarkt Monitor
Aandeel

VIVORYON THERAPEUTICS N.V. NL00150002Q7

Laatste koers (eur)

1,980
  • Verschil

    -0,002 -0,10%
  • Volume

    3.598 Gem. (3M) 153K
  • Bied

    1,966  
  • Laat

    1,982  
+ In watchlist

Vivoryon is de naam. Daarom nieuw draadje

6.265 Posts
Pagina: «« 1 ... 62 63 64 65 66 ... 314 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. @ out of the blue 18 februari 2020 12:42
    quote:

    bezinteergebelegt schreef op 18 februari 2020 09:49:

    Allemaal leuk en aardig maar er is ook gewoon een kans dat de optie niet gelicht wordt.

    Upfront, milestone and royalty payments IF the option is exercised:


    Kan dus ook gewoon niet gelicht worden.
    Ook dat kan anders had de koers wel hoger gestaan.
  2. Kuiken 18 februari 2020 13:18
    AMSTERDAM (AFN) - Biotechnoloog Galapagos heeft in 2019 naar verwachting een fors hogere omzet behaald, vooral dankzij de grote onderzoeks- en ontwikkelingsdeal die het bedrijf sloot met zijn Amerikaanse branchegenoot Gilead Sciences. Ook heeft het AEX-fonds naar verwachting een nettowinst in de boeken gezet tegen een verlies een jaar eerder. Galapagos komt donderdag met cijfers naar buiten.
    Volgens een consensus van analistenschattingen bij persbureau Bloomberg komt de omzet uit op bijna 887 miljoen euro tegen 317,8 miljoen euro in 2018. Galapagos profiteert daarbij van de in juli vorig jaar gesloten samenwerkingsdeal met Gilead, onder meer gerelateerd aan het GLPG1690-programma en toegangsrechten tot het onderzoeksplatform van Galapagos. Bij die deal betaalde Gilead 'upfront' bijna 4 miljard dollar en investeert het bedrijf 1,1 miljard dollar in aandelen Galapagos. Gilead bezit inmiddels bijna 26 procent van Galapagos. Het Amerikaanse biotechnologieconcern heeft het recht om het belang uit te breiden tot 29,9 procent door middel van meerdere warrants.
    Bij de nettowinst wordt door de kenners gepolst door Bloomberg in doorsnee een bedrag van ruim 273 miljoen euro voorspeld. Dat was in 2018 nog een verlies van meer dan 29 miljoen euro. Bij de operationele winst ligt de prognose van analisten op gemiddeld 308 miljoen euro. Dat was een min van 44,8 miljoen euro een jaar eerder.
    Sterke opmars
    In december diende Gilead een aanvraag in tot goedkeuring van het reumamedicijn filgotinib bij de Amerikaanse toezichthouder FDA. Galapagos kreeg vanwege de aanvraag een mijlpaalbetaling van 20 miljoen dollar van Gilead. Het was de eerste keer dat een door Galapagos ontwikkeld medicijn is ingediend ter goedkeuring in de Verenigde Staten. Voor filgotinib werden al aanvragen voor goedkeuring in de Europese Unie en Japan ingediend.
    Vorige maand liet Galapagos weten zijn samenwerking met de Canadese branchegenoot Fibrocor op het vlak van fibrose uit te breiden. Daarbij neemt Galapagos ook een aandelenbelang in Fibrocor.
    Het aandeel Galapagos is sinds begin vorig jaar aan een sterke opmars bezig op de beurs in Amsterdam door optimisme over het biotechbedrijf en gunstige onderzoeksresultaten. Volgens analisten wordt 2020 een belangrijk jaar voor Galapagos omdat dan goedkeuring wordt verwacht voor filgotinib in Europa, Japan en de VS.
  3. [verwijderd] 18 februari 2020 14:15
    He goedenmiddag allemaal..
    Ten eerste.. wat een heerlijk verfrissend forum is dit. Mensen doen redelijk normaal tegen elkaar.. :) zit al jarenlang in pharming..en de meesten van jullie weten vast wel hoe het er daar aan toe gaat. Daar kijk ik bijna nooit meer op. Ik ben zeker geen professionele belegger..dus ik heb een vraag. Wat wordt er bedoeld met de term "optie lichten" ikheb dit draadje al helemaal teruggelezen..maar het is me niet helemaal duidelijk.
    Tnx alvast!
  4. [verwijderd] 18 februari 2020 14:24
    quote:

    Hazardmedic schreef op 18 februari 2020 14:15:

    He goedenmiddag allemaal..
    Ten eerste.. wat een heerlijk verfrissend forum is dit. Mensen doen redelijk normaal tegen elkaar.. :) zit al jarenlang in pharming..en de meesten van jullie weten vast wel hoe het er daar aan toe gaat. Daar kijk ik bijna nooit meer op. Ik ben zeker geen professionele belegger..dus ik heb een vraag. Wat wordt er bedoeld met de term "optie lichten" ikheb dit draadje al helemaal teruggelezen..maar het is me niet helemaal duidelijk.
    Tnx alvast!
    Morphosys heeft een exclusieve optie op de Inhibitoren van Vivoryon, die optie moeten ze lichten voordat ze met deze Inhibitoren verder onderzoek mogen doen.
    Als ze de optie lichten dan betaald Morphosys direct een zgn entreefee,ontvangt Vivoryon Milestone betalingen bij het behalen van bepaalde onderzoeksresultaten en ontvangt Vivoryon royalties over verkopen als het medicijn op de markt komt.
  5. fleurie 18 februari 2020 14:57
    Het is nu zo duidelijk als maar kan , die 200 stukjes is het spelletje opvangen en later duurder wegzetten, dus laat je niet beïnvloeden daardoor, ze worden ook opgespaard en in blokjes van 2000k weggezet
  6. linke ro 18 februari 2020 18:14
    Tegen het einde van deze week wordt verwacht dat 40 landen in Afrika en 29 op het Amerikaanse continent COVID-19 kunnen detecteren
  7. Vollebeurs 19 februari 2020 12:08
    quote:

    linke ro schreef op 18 februari 2020 18:14:

    Tegen het einde van deze week wordt verwacht dat 40 landen in Afrika en 29 op het Amerikaanse continent COVID-19 kunnen detecteren
    Het is wel zo dat ook mensen met Alzheimer en/of kanker het corona-virus op kunnen lopen, maar buiten dat heeft Vivoryon niets met het corona-virus te maken.
  8. machmit 19 februari 2020 15:12
    quote:

    lucas D schreef op 19 februari 2020 14:16:

    Zie ik de koers nu omhoog gaan? :~)
    Het is als bij het vissen: de dobber gaat op en neer. Wachten tot er iets groots aan de haak komt.
  9. forum rang 7 lucas D 19 februari 2020 15:21
    De ambtenaren bij AFM zijn sinds 20 januari al aan het zoeken of er wat oneigenlijks is gebeurd betreffende voorkennis.
    Tegen de tijd we van deze prioriteit iets te horen krijgen zal de zomer wel voorbij zijn.:~)
  10. Vollebeurs 19 februari 2020 15:39
    quote:

    machmit schreef op 19 februari 2020 15:12:

    [...]Het is als bij het vissen: de dobber gaat op en neer. Wachten tot er iets groots aan de haak komt.
    Al begint het een beetje te lijken op het boek 'Waiting for Godot'.

    Kan iemand mij nog wat positiefs melden van het VVY-front? Dat staat daar maar een beetje te niksen in mijn portefeuille...vijzel mijn humeur 's op met wat leuks!
  11. [verwijderd] 19 februari 2020 15:42
    quote:

    Vollebeurs schreef op 19 februari 2020 15:39:

    [...]
    Al begint het een beetje te lijken op het boek 'Waiting for Godot'.

    Kan iemand mij nog wat positiefs melden van het VVY-front? Dat staat daar maar een beetje te niksen in mijn portefeuille...vijzel mijn humeur 's op met wat leuks!
    Je hebt nog even de tijd om alvast slingers, ballonnen en champagne in huis te halen...
  12. Vollebeurs 19 februari 2020 15:46
    quote:

    Gala-diner schreef op 19 februari 2020 15:42:

    [...]
    Je hebt nog even de tijd om alvast slingers, ballonnen en champagne in huis te halen...
    De slingers zijn uitgedroogd, de ballonnen lek en de champagne heb ik net bij Gala opgedronken.
    Evengoed...dank voor je poging!
6.265 Posts
Pagina: «« 1 ... 62 63 64 65 66 ... 314 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beleggen.nl

Al abonnee? Log in