LVT1 schreef op 4 september 2020 14:02:
“QUO VADIS”De daling zal in de volgende weken enkel versnellen:
- Gebrek aan vertrouwen in het management.
- Gebrek aan vertrouwen in het “goudhaantje” filgo.
- Kans op beperkte lancering van enkel 100mg.
- Enkel 100 mg impliceert een NIET lancering in de indicatie UC
- Kortom “veel kans” dat Filgo los gelaten of opgegeven wordt.
Van een
“best in class” label (door Onno zo bestempeld) naar een l
abel van “testiculaire toxiteit” is natuurlijk het verschil tussen dag en nacht. Dat is "negatieve" publiciteit. Kom dan binnen 18 maanden maar eens binnen op die Amerikaanse markt als vierde speler.
AbbVie heeft een “loepzuivere hattrick” gescoord! En de FDA kan zich beroepen op het “testiculair advies” van 112 reumatologen, gemasseerd door AbbVie. Eventuele kruimeltjes in Europa en/of Japan daar gelaten, ook in deze markt zal AbbVie de rode loper niet uitrollen! Zij zullen schermen met het toxische testiculaire filgo.
- Mijn NPV voor filgotinib is bijna negatief aan het worden.
Wat blijft dan over:
- Een geweldige pijplijn met
- No proof of success. ( Veel verwachtingswaarde) en dat kennen we ondertussen, HOOP doet LEVEN.
- Een waarde van 10 tot 15 euro per aandeel voor Toledo (Ik baseer me op een schatting van Wall Str. Trader van 1 miljard, met een lancering ten vroegste in 2027).
- 86 euro cash/ aandeel. Waarvan Gilead 50 euro een jaar geleden gestort heeft. Ik ben er 1000% zeker van dat die Amerikanen die 50 euro geen 2 keer gaan betalen!!
- 20 euro voor hetgeen ik mss vergeten ben.
Samengevat ( iedereen wil hier onderbouwde argumenten!!)
Maak u klaar voor een verdere afzink richting 70-78 euro. (Behoudens wijziging in het businessmodel en een overtuigend plan,....... maar dat zie ik zo niet op 1-2-3 gebeuren.)
De free float bedroeg amper 15-20% en als die institutionele partijen , die 45-50% aanhouden nu alsnog willen uitstappen, dan is alles mogelijk!
Dan moeten er nog 10 of 20 miljoen gedumpt worden.(stuks uiteraard)
“Het stond in de sterren geschreven”, als insiders “dumpen, dan is er geen uitleg nodig!!! Je verkoopt dan best ook en lees mijn vorige postings er eens op na.
Veel sterkte