Alex02 schreef op 6 januari 2021 10:37:
[...]
Het is nog steeds veel drukker , dit komt uiteraard omdat fysieke winkels nog niet open zijn.
We hebben inmiddels geen limieten meer bij post.nl , die overigens onze enige vervoerder is , dan is die vraag ook beantwoord.
De limieten zijn opgeheven , dit geeft aan dat er weer capaciteit is , de meeste pakketten worden weer binnen de limiet geleverd , maar dat is eigenlijk ook niet echt een issue geweest , ze doen het echt goed in de divisie pakketten.
De briefpost daarentegen heeft wel nog veel vertraging , sommige briefpost pakjes doen er gewoon een week over , waar anderen ze wel binnen 2 dagen krijgen. Dat geeft aan dat het in sommige regio's nog lastig is met de briefpost.
Al met al zeer tevreden nu , en omdat de eindejaars piek er nu af is maar post.nl wel volledig opgeschaald blijft , verwacht ik dat alles weer gaat lopen zoals normaal , maar dan wel met veel hogere volumes , tenminste tot einde lockdown.
Het ziet er voor post.nl gewoon zeer goed uit , al zegt de koers ons soms iets anders , maar die komt goed!!