Beleggen.nl Markt MonitorMarkt Monitor
Aandeel

ALUMEXX N.V. NL0012194724

Laatste koers (eur)

1,350
  • Verschil

    0,000 0,00%
  • Volume

    990 Gem. (3M) 3K
  • Bied

    -  
  • Laat

    -  
+ In watchlist

De middenweg

11 Posts
| Omlaag ↓
  1. FHJL 10 mei 2005 12:02
    Bijna niemand heeft hier wat nuttigs te melden. De doemdenkers geven een koersdoel van 0,01 euro en de mensen die zich rijk rekenen geven een koersdoel van 1,00 euro.

    Volgens mij zal de koers de komende maanden blijven hangen rond de 0,06 - 0,07 euro. Er is op langer termijn wel een stijging van de koers te verwachten, maar dan hebben we het wel over een jaar.
  2. [verwijderd] 10 mei 2005 12:37
    voila dat denk ik ook! Kben al blij da we eens een keer de 0.12 kunnen bereiken. Dan kan ik ze van de hand doen en nooit meer aankomen!

    Wat moet je anders doen als je op 0.1 gekocht hebt? Iemand wa "neutrale" raad!

    Veel succes voor de anderen

    Grtz TNT
  3. [verwijderd] 10 mei 2005 12:45
    Tja, het blijven aandelen he. Ik hoop eerst dat er wat meer duidelijkheid komt vanaf Gorge T en of hij de kans krijgt om deze zaak weer draaien te maken. Zelf heb ik ze 20.000 stukken gekocht op 3 & 5 ct. Ik ben niet bang voor een dropdown maar als hij ooit boven de 15 ct zit denk ik dat ik er zelf ook een punt achter zet. Het blijft speculeren.

    Succes, en hoop voor jouw dat hij dan maar snel boven de 10 ct komt
  4. [verwijderd] 11 mei 2005 00:44
    Anonimus, jij ziet het goed. Geen korte termijn politiek maar puur gericht op de langere termijn. Dit is exact waar de aandeelhouders van RTC zich in moeten kunnen herkennen. Rust nemen en zich niet elke dag lopen op te fokken temidden van een stel onnozele halsen hier op dit forum. Commentaar? Zal best, maar dit is de enige manier om je niet gek te laten maken. Gegroet.
  5. [verwijderd] 11 mei 2005 21:13
    Ik denk precies hetzelfde, komt tijd komt raad, gewoon vasthouden en laat je niet gek maken, jij verkopen en de fuckers instappen...AMEHOELA!!!!!!!

    Dit aandeel komt er 100% bovenop, het plan wordt ook op 30 Juni aangenomen en we gaan met RTC het strafbankje af en een hele mooie toekomst tegemoet maar wel de L.T strategie, vriend Aristocraat heeft het ons al meerdere keren uitgelegt, wanneer je het hem vraagt legt hij het weer uit, voor de zoveelste keer en vergeet niet het nieuwe ABN-AMRO KOOP-ADVIES
    Toth heeft RTC nodig voor zijn DVRG, hij stopt nu liquide middelen in RTC en onroerende goederen om het waardevol te maken om een gradioze doorstart te gaan maken met de believers

    TIP, niet iedere dag kijken, de handelaren maken je knettergek

    Eigenlijk is het al gesneden koek als je logisch nadenkt, de spanning is bij mij al enigzins weg, omdat ik 100% weet dat RTC op de rails is

    *********WE MAKEN ECHT EEN GRANDIOSE DOORSTART MET RTC**********

    Nog effe volhouden, daarna trekken we een flesje open!

    Prettige avond.

  6. [verwijderd] 11 mei 2005 23:16
    Laten we het aub hopen het duurt wel erg lang zo. Maar ja wie had er nu echt verwacht dat afgelopen vrijdag de koersen zouden stijgen door het goedkeuren van het plan door de aandeelhouders? Alleen door de goedkeuring van de crediteuren of door een duidelijke visie van Dhr. Toth zal het aandeel kunnen stijgen. Tot nu toe is hij niet duidelijk wat hij nu precies wil met het bedrijf en hoe hij waarde gaat toevoegen.
  7. [verwijderd] 12 mei 2005 19:43
    Anonimus schreef:

    3 jaar vasthouden en tegen die tijd verkopen , let maar op....

    Wel 3 jaar lang dood geld.

    Nou, dat kan je niet zeggen misschien stijgt ie wel 1 of 2 eurocenten per dag, nadat het accoord er is en dan 3 jaar wachten????

    Succes.
11 Posts
|Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beleggen.nl

Al abonnee? Log in