rene l schreef op 7 januari 2022 10:09:
Voor mij is het inmiddels ruim 3 maanden geleden dat ik overgezet ben naar Saxo.
Normaal gesproken zou je moeten zeggen, je hebt te maken met een gewenningsperiode, maar ik kan ronduit zeggen, voor mij zal dit uiterst brakke platform nooit wennen.
Alleen al als ik inlog, ik zie niet wat je mag verwachten, ik klik op markten, en wat zie ik dan, niet veel soeps.
Alle relevante indicatoren ontbreken, en het is zoeken, zoeken en nog eens zoeken.
En het switchen tussen de Nederlandse indexen, heel complex, niks geen simpele navigatie met de muis en een éénvoudige klik.
De lokale Nederlandse fondsen schitteren door onvindbaarheid en zijn niet met een muisklik opvraagbaar.
Het is ook een statische beleving, het geeft veel rust, geen bied- en laatkoersen, slechts wat pijltjes die op en neer gaan.
En met opties is het helemaal een bende, nergens zie je bied- en laat volumes, geen historische grafieken, en buiten handelstijden staat alles op zwart.
Ook de TA grafieken, bar slecht, het is heel lastig lijntjes trekken.
En net als lopende orders, klik deze maar eens aan, je komt in de totale serie terecht en de betreffende licht niet automatisch op, het enige voordeel hiervan dat het wel een goede geheugentrainer is.
En vervallen orders, deze kun je niet automatisch herplaatsen.
Wel moet ik zeggen dat Saxo bij de afrekeningen nog geen fout gemaakt heeft, en het geld wegboeken naar elders verloopt ook vlotjes.
Saxo, schaam je diep me wat jullie mij door de strot geduwd hebben.
Na 3 maanden, totaal geen enkele verbetering.
Vroeger zei ik altijd, Degiro is een heel stuk minder dan Binck.
Maar nu zeg ik, t.o.v. Saxo is Degiro zelfs een verademing.
Saxo, beseffen jullie wat wat jullie de gewaardeerde Binck klanten geflikt hebben.
Ga vooral zo door!