!@#$!@! schreef op 23 augustus 2022 15:36:
Ja, omdat de DNB groen licht gaf en niet meer moelijk deed om kapitaaleisen en natuurlijk de eenmalige outlier. De koers steeg pas echt na een persbericht waarin ze dit meedeelde:
"On top of an already strong start of the year, the recent significant uptick in market activity contributes to an
exceptional trading result for Flow Traders. This drives our NTI year-to-date already more than considerably
above the record quarter level of 3Q15. T"Echter bij de eerst volgende kwartaal cijfers begon de koers alweer te dalen en bleef daarna dalen tot weer ruim onder de €20.
Want wat velen van jullie dan weer vergeten is het volgende:
Heel veel mensen kijken niet eens naar de fundamentels van FLOW, die zien gewoon de grafiek en geloven hoge vix = hoge winst = hogere koers. Dus koers nu op €20 en gewoon wachten tot de koers weer naar €30 schiet.
Maar vergeten daarbij dat de koers nu al voor de 3e ! keer weer onder de €20 is gedaald. Andere beleggers zien dit ook. Dus wie gaat er nu dan weer kopen op €30 als er verder weinig veranderd behalve weer eens een hoge vix ? Dat zullen maar weinig mensen zijn, immers men zal verwachten (zoals jullie nu ook weer) dat de koers vanzelf weer terug naar de €20 gaat.
Want dat is dus iets wat mensen vaak vergeten te bedenken. Wie gaat hun aandelen kopen in de toekomst tegen een flink hogere koers en waarom zouden ze dat doen ?
Op basis van jullie eigen redenatie zal dat niet gebeuren natuurlijk. Immers dan zou je juist moeten verkopen op €30 , niet kopen.