devil80 schreef op 25 augustus 2022 19:54:
[...]
Je post dit elke week voor al zo wat een jaar en enige wat je aanpast is de koers van flow en je eigen positie.
Ondertussen heb je zelf de crash gemist. (sommige tech fondsen zelfs 95% down)
De bodem lijkt/is bereikt voor nu.
De Fed zal naar verwachting minder hawkish worden, de markt gaat al uit van verlagingen in 2023 en de ECB heeft al een oplossing voor Italie in hun pakket zitten (meer opkopen)
Ondertussen zoeken ze bij Flow 74 mensen, dus ook daar had je gelijk op die personeels tekorten. In perspectief gezet : Optiver ~160 man, IMC 95.
Dus al die trading huizen in Amsterdam hebben zware issues met goede mensen te vinden. (>>> ook dit had een trigger voor je kunnen zijn)
Dus je had overal gelijk op maar qua handel sla je volledig de plank mis, en heb je flink geld verloren/niet op tijd winst gepakt. (je zal dat ontkennen maar dat snap ik)
Dus zachte heelmeester heel je eigen stinkende wonden en verkondig niet steeds het zelfde liedje over het einde van de wereld. Want je zag het goed, maar deed er niets mee.