Beleggen.nl Markt MonitorMarkt Monitor
Aandeel

OCI NL0010558797

Laatste koers (eur)

10,875
  • Verschil

    +0,085 +0,79%
  • Volume

    312.251 Gem. (3M) 644,3K
  • Bied

    10,750  
  • Laat

    10,900  
+ In watchlist

OCI - 2022: Nu of nooit!

7.660 Posts
Pagina: «« 1 ... 374 375 376 377 378 ... 383 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 6 BultiesBrothers 15 december 2022 15:53
    Hopelijk trekt het geld weer even uit tech, wat weer k/w's heeft van 15+ naar de defensieve en cyclische bedrijven die maar noteren op een k/w van 3-8 en met een dividend wat royaal is tov de koers.
    Hoge rentelasten daar heeft OCI niet zoveel last meer van.
  2. forum rang 6 BultiesBrothers 15 december 2022 18:24
    Cf mooi groen op deze donker rode dag.
    Er zijn kennelijk goede export cijfers in de VS voor mais graan etc.
    Hopelijk trekt het morgen de boel weer richting de 36
  3. forum rang 6 BultiesBrothers 15 december 2022 19:45
    Achema-fabriek stopt ammoniakproductie tot februari vanwege stijgende aardgasprijzen
    Moskou. 15 december. INTERFAX.RU - De Litouwse fabriek Achema, de grootste producent van stikstofkunstmest in de Baltische staten en de grootste verbruiker van aardgas in Litouwen, stopt opnieuw met de productie van ammoniak vanwege hogere aardgasprijzen.

    "Nu de gasprijs weer stijgt tot het niveau van dit najaar, zijn we genoodzaakt om de ammoniakwinkel vanaf 19 december tijdelijk te sluiten, waardoor alleen de productie van ammoniumnitraat en harsen overblijft, evenals de eenheden die ze bedienen", zegt Achema. communicatiemanager vertelde BNS Yolita Macelite.

    Ramunas Miliauskas, hoofd van de onderneming, vertelde BNS dat het de bedoeling is om de ammoniakproductie in februari volgend jaar te hervatten.

    Deze fabriek heeft in september de productie van ammoniak gedurende twee maanden onderbroken, ook vanwege de stijging van de gasprijzen.

    Volgens het Litouwse socialeverzekeringsfonds werken momenteel 1,2 duizend mensen in de fabriek.

    Volgens het Litouwse Energieagentschap is gedurende vier opeenvolgende weken een stijging van de aardgasprijs op de TTF-beurs geregistreerd, gedurende welke tijd deze 28% bedroeg - van 108 naar 138 euro per MWh, als gevolg van toegenomen verbruik.

    Volgens Achema is de capaciteit voor de productie van ammoniak - een grondstof voor kunstmest - ongeveer 1,2 miljoen kubieke meter per jaar, ammoniumnitraat - 540 duizend ton, harsen - 125 duizend ton per jaar.
  4. Mr sponge 16 december 2022 10:27
    Alle seinen staan op groen. Maar de koers in het rood. Vreemd toch...
    Nu instappen en over een paar maanden 10%dividend vangen dan maar....
  5. forum rang 6 rene66 16 december 2022 10:47
    quote:

    BultiesBrothers schreef op 16 december 2022 10:14:

    Nog weinig kopers actief. Gaan we de gap dichten van augustus?
    Het aandeel wordt gewoon meegetrokken met het sentiment. Ook al komen er een positieve berichten rondom kunstmest en aanverwante producten. De algo's sturen de hele markt gewoon naar een low. De andere kant op kan gelukkig ook weer snel gaan, maar dit jaar verwacht ik er niet veel meer van.
  6. forum rang 6 BultiesBrothers 16 december 2022 11:10
    We zijn weer op het nivo van 23 september (niet gecorrigeerd voor dividend). Vanaf toen kregen we weer een rally naar de 44. Maar dat werd voornamelijk gedreven door oplopende gasprijzen tot 300 mwh.
    Denk dat we zo'n rit op basis van die reden niet meer gaan meemaken. Nu moet het echt komen van terug komen van vraag uit de VS en Europe, ofwel northem hemisphere. India komt mogelijk met tender, en onze Josh Linville op twitter zegt dat de voorraden wereldwijd niet hoog zijn.
    Dus wachten op de kopers en fingers crossed dat de gasprijzen boven de 120+ blijven om europese productie UIT te laten.
  7. forum rang 6 BultiesBrothers 16 december 2022 13:15
    quote:

    beterwisdanonwis schreef op 16 december 2022 13:11:

    Zojuist 500 stuks bijgekocht, kan er geen buil aan vallen
    Heb ook wat calls bijgekocht.
    Zal toch wel weer een beetje opveren, nietwaar
  8. forum rang 6 rene66 16 december 2022 14:32
    Grafiek OCI. Zoals uiteraard verwacht is de Macd flink naar beneden. RSI heel klein stukje in oversold gebied. De koers is door alle drie gebruikte mva lijnen gezakt. Kwestie van paar dagen voor mijn gevoel dat de koers weer omhoog gaat.
  9. forum rang 6 BultiesBrothers 16 december 2022 14:48
    quote:

    rene66 schreef op 16 december 2022 14:32:

    Grafiek OCI. Zoals uiteraard verwacht is de Macd flink naar beneden. RSI heel klein stukje in oversold gebied. De koers is door alle drie gebruikte mva lijnen gezakt. Kwestie van paar dagen voor mijn gevoel dat de koers weer omhoog gaat.
    Benieuwd of we weer opveren vanaf deze steun van september of er doorheen breken
  10. beterwisdanonwis 16 december 2022 15:06
    Op bovenstaande:

    Het zou uniek zijn als je kijkt naar het reeds toegezegde dividend en de « het geld klotst tegen de plinten en ver daar boven’ situatie bij Oci in de komende jaren.
  11. forum rang 4 Sir Piet 16 december 2022 15:45
    quote:

    Mr sponge schreef op 16 december 2022 10:27:

    Alle seinen staan op groen. Maar de koers in het rood. Vreemd toch...
    Nu instappen en over een paar maanden 10%dividend vangen dan maar....
    Flink aan het inkopen, dividend + koerswinst om meneer Klaver te kunnen betalen.
7.660 Posts
Pagina: «« 1 ... 374 375 376 377 378 ... 383 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beleggen.nl

Al abonnee? Log in