rene l schreef op 19 april 2023 10:12:
Vandaag is het woensdag, traditioneel gehaktdag, en dan weet je het meestal wel.
De Eurofielen zijn blij, ze hebben er gisteren weer een allesverstikkende regelgeving doorgedouwd, nog meer milieu regels, nog minder uitstoot.
Ik vraag mij dan af, wat gaan productiebedrijven doen, voor hun wordt de kostprijs steeds hoger, en wat gaat dit met hun concurrentiepositie doen.
In China blijven ze namelijk kolencentrales aan de lopende band openen.
Ook het gedonder over Tata, Schiphol, chemische bedrijven in het Europoort gebied, boeren, vergeet echter nooit, deze bedrijven bieden heel veel werkgelegenheid, en bovendien, dit soort bedrijven hebben heel veel welvaart voor ons gebracht.
Want welke bedrijven hebben de afgelopen decennia al hun hielen gelicht en hebben Nederland verlaten.
Het zijn er heel veel, en grote fabriekshallen zijn inmiddels omgetoverd naar feestlocaties.
Rubberen Robbie deert het niks, de Klimaatpaus deert het niks, net als al hun handlangers, ze lachen er om en krijgen er zelfs een enorme kick van hoe ze Nederland richting het afvoerputje drijven.
Straks nog duurdere benzine, voedselprijzen die op blijven lopen, hogere belastingen, een zorgkostenpremie waarvan je maagkrampen krijgt, een onbetaalbare stekkerauto, ja, Nederland is het Subsidieland in opkomst.
Maar waar betalen we het straks allemaal van als we niks meer verdienen.
Je ziet het ook, zelfs de verkoop van fietsen stokt, VanMoof heeft de prijzen met 700 Euro verlaagd, Belgische Cowboys, de Stella's gaan in de uitverkoop, en de failliete boedel van LightYear brengt waarschijnlijk ook nog wel een slordige halve ton op.
Het is overduidelijk bij vele mensen is het geld al op, anderen zijn er al tijden helemaal doorheen, en straks zit het overgrote deel van de bevolking op zwart zaad.
Er moeten steeds meer mondjes gevuld worden in Nederland, mondjes waar geen woord Nederland meer uitkomt.
En hoe gaan die straks allemaal de kost verdienen, waar gaan ze wonen, ik zou het niet weten.
Ooit waren we volgens Rutte een toonaangevend land, we waren het land van de kenniseconomie, hij spoorde ons allemaal aan om naar de dealer te gaan om er een nieuwe auto te kopen.
Hij zou zorgen voor economische voorspoed, welvaart, en vrede, niks anders dan een imitatie van Zalm tijdens de introductie van de Euro.
Wanneer knapt nu eigenlijk ons Rammelkabinet, ze houden zichzelf op de been tegen beter weten in, Rutte geeft geen krimp, net als Kaag, ze denken nog steeds dat ze allesbepalen zijn en de baas zijn over ons.
Ik ken nog wel een aantal landen waar dit het geval is, in dat soort landen heeft de bevolking het echter niet al te best.
Totdat het te laat is en dat de algehele pleuris uitbreekt.
www.youtube.com/watch?v=YFSgYa8YfWk