Beur schreef op 18 mei 2023 10:15:
[...]
Alles wat jij nu in de eerste 3 alinea's vertelt heb ik gisteren al een paar keer beschreven, dus herhaling is voor wat mij betreft overbodig.En dat er toestemming aan de aandeelhouders gevraagd moet worden is zoals bij alle stemmingen bij Ph. gewoon niet meer dan een hamerstuk.
Wat mij opvalt is de optie tot mogelijke uitbreiding met 20%. En niet bijvoorbeeld 10%. Allerlei mooie praatjes in de trant van "vast heus wel zinvolle bestedingen voor de groei van het bedrijf" en "dat Ph. wel weet wat goed is", gaan voorlopig even aan mij voorbij.
Ik zie bij zo'n eventuele emissie een bedrijf van ook binnen 1 à 2 jaar nog steeds bescheiden omvang, nog steeds bescheiden winsten, met een redelijke kaspositie maar wèl met meer dan 1 miljard aandelen.
Zeker geen hapje voor de professionele investeerder. En met consequenties voor de koers.