Beleggen.nl Markt MonitorMarkt Monitor
Aandeel

RoodMicrotec NL0000440477

Laatste koers (eur)

0,336
  • Verschil

    +0,336 0,00%
  • Volume

    0
  • Bied

    -  
  • Laat

    -  
+ In watchlist

Book-to-bill-ratio Noord-Amerika loopt .....

1 Post
| Omlaag ↓
  1. Bull Run 16 juni 2006 12:40
    Book-to-bill-ratio Noord-Amerika loopt op in mei
    16-06-2006 08:06:01

    Amsterdam (BETTEN BEURSMEDIA NEWS) - De Noord-Amerikaanse halfgeleiderapparatuur-industrie heeft over de maand mei een voorlopige book-to-bill-ratio behaald van 1,12, tegen 1,11 in april. Dit heeft de branchevereniging Semiconductor Equipment and Materials International (SEMI) vrijdag bekendgemaakt. De ratio ligt daarmee voor de vierde maand op rij boven de 1.

    In mei verscheepten Amerikaanse producenten van halfgeleiderapparatuur volgens de voorlopige cijfers voor USD 1.481,3 miljoen aan apparatuur en werd voor USD 1.652,1 miljoen aan nieuwe orders ontvangen, tegen respectievelijk USD 1.441,4 miljoen en USD 1.604,4 miljoen in april.

    In maart werd voor USD 1.338,7 miljoen aan apparatuur verscheept en werd voor USD 1.385,3 miljoen aan orders ontvangen. De cijfers zijn gebaseerd op een driemaandsgemiddelde.

    'Wereldwijd is er bij de productiefaciliteiten een hoge benutting van de beschikbare productiecapaciteit en orders laten een stabiele stijging zien', aldus Dan P. Tracy, director of Industry Research and Statistics van SEMI. 'De totale orders voor de Noord-Amerikaanse apparatuurmakers zijn sterk gebleven in het tweede kwartaal en liggen boven het niveau van een jaar eerder.'

    De book-to-bill-ratio is de verhouding tussen het bedrag aan ontvangen orders en geleverde orders. Een getal boven de 1 geeft aan dat een groter bedrag van orders is ontvangen dan geleverd. Een getal onder de 1 duidt erop dat een kleiner bedrag aan orders is ontvangen dan geleverd. Een book-to-bill-ratio van 1,12 geeft aan dat voor elke USD 100 miljoen aan verkochte producten USD 112 miljoen aan nieuwe orders is ontvangen.

    (c) BETTEN BEURSMEDIA NEWS (tel: +31 20 710 1756; fax: +31 20 710 1875)

1 Post
|Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beleggen.nl

Al abonnee? Log in