stappa schreef:
De huidige koers zegt mij vrij weinig, zeker gezien het fundament en de ontwikkeling van Galapagos, daar is al veel over geschreven op dit forum.
Momenteel slechts 21 mln aandelen in de markt, dus een luttele winst van € 21 mln (€ 1,00 per aandeel) zal bij een k/w verhouding van 10 al een koers kunnen geven van € 10,00.
En wat is nou € 21 mln winst voor een bedrijf waar momenteel alleen al € 1,7 miljard aan milestones binnen gehaald kunnen worden. En wellicht in 2012-2013 al inkomsten vanuit de pipeline met het middel Nanocort
Tuurlijk hangt een emissie boven de markt of een andere wijze van geldverwekking, maar volgens Onno niet eerder dan in 2011. En ook dat is nog de vraag, als de R&D uitgave en de binnen te halen milestones parallel kunnen lopen zie ik nog geen reden om na 2010 extra geld op te halen. Zeker in combinatie met een winstgevendheid van Biofocus -DPI. De tijd zal het leren
Op korte termijn zijn m.i. de winstgevendheid van Biofocus-DPI en de stappen die zijn gemaakt bij het interne verbeterproces belangrijk. Positieve berichten hierover bij de halfjaarcijfers zullen voor mij aanleiding zijn om fors bij te kopen. Het fundament staat, de contracten met de big-pharma zijn allang binnen, het vertrouwen van de groot aandeelhouders en de big-pharma is bevestigd. Nu Nanocort nog partneren en het Galaschip gaat met de wind in de zeilen op naar hogere regionen.
gr
Stappa