eMiz0r schreef:
[quote=M-P]
[quote=chrisrca]
[quote=M-P]
[quote=de onbevangen belegger]
[quote=elmono]
[quote=Labyrint]
[quote=P&E ]
Zo moe word ik van de mensen die de beurzen naar beneden willen hebben....nog steeds niet door hebbend dat dat meer kapot maakt dan ze denken.
[/quote]
P&E, ik bedoel dit niet vervelend, maar zijn er nu veel redenen om aan te nemen dat de beurs omhoog moet? Er zijn toch heel veel zaken die volkomen rot zijn en eerst opgelost moeten worden alvorens we constructief omhoog kunnen.
[/quote]
KW van 1,5 voor Mittal bijv (en volgend jaar KW van 4 op dieptepunt recessie?) Recordwinst voor Shell? Op dit niveau zijn er voor elk reden dat de beurs naar beneden moet, 10 dat de beurs omhoog zou moeten.
Probleem is dat we een halve koppeling hebben met US, door die kloterige negatieve landsaard van ons. Op dalingen lopen we graag vooruit, bij stijgingen kijken we de kat uit de boom, totdat de volgende daling zich weer aandient :-)
Als Bull ben je 100x beter af in de VS dan in NL. Omgekeerde is ook waar.
Uiteindelijk zal de realiteit inzinken wanneer het grote geld weer gaat bewegen. Daar is het nog te vroeg voor en nu zijn het de traders en handelaren die de koers zetten.
[/quote]
de markt heeft altijd gelijk. ik zeg PUNT. Ga je toch lekker in de USA handelen als je daar 100x beter af bent of is dat niet realtime mogelijk vanuit Nederland??? ik zou de mogelijkheid met 100x beter omarmen :-)
[/quote]
De markt heeft NOOIT gelijk. PUNT. Zelfde stelling.
[/quote]
Helaas heeft de markt wel altijd gelijk, beleggers als ons maken de markt niet.
[/quote]
Laten we deze filosofische discussie maar staken. Markten overdrijven zoals je weet. Hebben ze dan gelijk? Nee, mijns inziens niet.
[/quote]
Overdrijven doen markten (beleggers) altijd omdat er emoties meespelen. Het gaat om keiharde cash. Maar de beurzen zijn niet voor niets in korte tijd gehalveerd, het gaat toch écht niet goed in de wereldeconomie. Hebben markten dus gelijk? Ja. Maar overdrijven ze vaak? Ook waar.