Bart Meerdink schreef op 15 mei 2012 18:42:
Dat wordt wellicht een claim-emissie met reverse split in 2013 voor SNS Reaal. Maar hoe groot is het zwarte gat Property Finance nog? En kun je wel 2x de market cap ophalen bij een claim emissie?
Zou bij niet-aflossing de NL staat trouwens niet gewoon groot-aandeelhouder worden?
www.telegraaf.nl/dft/bedrijven/snsrea...di 15 mei 2012, 12:27
SNS: terugbetalen steun in 2013 moeilijker
AMSTERDAM (AFN) - Door de economisch onzekere omstandigheden is het voor SNS moeilijker geworden om de gehele staatssteun tegen het einde van 2013 terug te betalen. Dat zei topman Ronald Latenstein dinsdag in een toelichting op de kwartaalcifers.
Als het de bank niet lukt om de steun volgend jaar, dat eerder genoemd is als deadline, terug te betalen, zal de Europese Commissie mogelijk extra beperkingen aan SNS opleggen, aldus Latenstein.
De topman liet verder weten dat er weinig kopers zijn voor delen van de verzekeringsportefeuille. Ook heeft zich geen koper gemeld voor de pensioentak Zwitserleven. De verkoop van kernactiviteiten is nooit genoemd als optie, voegde Latenstein toe.