Beleggen.nl Markt MonitorMarkt Monitor
Aandeel

PostNL Koninklijke NL0009739416

Laatste koers (eur)

1,045
  • Verschil

    +0,008 +0,77%
  • Volume

    1.250.862 Gem. (3M) 1,5M
  • Bied

    1,044  
  • Laat

    1,054  
+ In watchlist

PostNL Augustus 2013

1.381 Posts
Pagina: «« 1 ... 40 41 42 43 44 ... 70 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 13 augustus 2013 17:28
    quote:

    timmooo schreef op 13 augustus 2013 17:00:

    www.iex.nl/Nieuws/ANP_ANP-130813-228/...
    Thanks!

    103.3% per eind juni, precies volgens verwachting (want we wisten al dat de pensioenfondsen er in juni 3% op vooruit gingen)... die 104.1% per eind september ligt nu duidelijk binnen handbereik - bijstorten n.a.v. Q2 zou dan niet nodig zijn.

    Moooooi!!!

    :-)

    PS. Staat ook op de website van het pensioenfonds (zowel de rente als alle beleggingscategoriën droeg bij aan het positieve resultaat):
    pensioenpostnl.nl/nieuws/dekkingsgraa...

    "Dekkingsgraad juli 2013
    De dekkingsgraad van Pensioenfonds PostNL, zoals gerapporteerd aan DNB, steeg van 100,2% per eind juni naar 103,3% per eind juli 2013.

    De waarde van de pensioenverplichtingendaalt als de rente stijgt en andersom. Door een stijging van de waarde van de verplichtingen daalt de dekkingsgraad. De Nederlandsche Bank (DNB) stelt de rente vast die hiervoor moet worden gebruikt. Deze rente steeg in juli en hierdoor daalde de waarde van de pensioenverplichtingen. Dit had een positief effect op de dekkingsgraad.

    De beleggingen behaalden een positief resultaat in juli en dit was eveneens positief voor de dekkingsgraad. Het sentiment op de financiële markten was in juli positiever dan in de maanden ervoor en hierdoor behaalden alle beleggingscategorieën een positief resultaat."
  2. forum rang 4 Marinus-86 13 augustus 2013 17:39
    2,69 is toch een mooie winst morgen misschien boven de 2,70 en dan doorstomen op de prima berichten vanmiddag veel succes allemaal ik ga aan de sperciebonen enz...
  3. forum rang 6 Tordan 13 augustus 2013 17:52
    Mooie dag. Nu TNT nog met een positieve deal in Brasil en we gaan richting de 3,00.Misschien dan toch maar callen schrijven??
  4. [verwijderd] 13 augustus 2013 17:59
    goede berichten
    goede koersperfomance TntExpress
    op deze manier staan we rap op de 3 euro
    die rentesituatie was per 31 juli
    nu is het 13 augustus
  5. [verwijderd] 13 augustus 2013 18:12
    quote:

    bloemanjer schreef op 13 augustus 2013 17:59:

    goede berichten
    goede koersperfomance TntExpress
    op deze manier staan we rap op de 3 euro
    die rentesituatie was per 31 juli
    nu is het 13 augustus
    ... Het wordt tijd dat de DNB gaat overwegen dat er gewoon weer met de actuele rente mag worden gerekend door de pensioenfondsen (want de gemiddelde rente over 3 maanden begint nu toch wel fors achter te lopen op de actuele rente, kan best inmiddels meer dan anderhalf procent in de dekkingsgraad schelen!) - ofschoon ze bij RTL-Z zojuist ook al hebben gemeld dat PostNL waarschijnlijk niet hoeft bij te storten.

    PS. Met de kanttekening dat we dit toch echt pas over anderhalve maand definitief kunnen weten, want wanneer de aandelenmarkten tegen die tijd flink lager zouden staan dan nu het geval is, dan zou er wellicht alsnog moeten worden bijgestort in het pensioenfonds, etc.
  6. [verwijderd] 13 augustus 2013 18:22
    quote:

    braam_1 schreef op 13 augustus 2013 18:13:

    Tegen die tijd komt de angst ook weer terug, door
    afbouwing van de FED.

    Die angst is momenteel gelukkig helemaal verdwenen; ik denk dat het snelle herstel eerder deze zomer de markt heeft doen inzien... dat de rust rondom de euro-crisis momenteel veel belangrijker is dan wat en wanneer de FED precies iets gaat doen - want het was natuurlijk al lang duidelijk dat de steunacties van de FED vroeg of laat zouden worden teruggeschroefd.

    Wellicht dat we nu anderhalf jaar vooruit kunnen... want dan pas zal de ECB haar steunactie genaamd 'gratis geld voor de banken' (welke 3 jaar zou duren) gaan beindigen. Maar da's gelukkig nog heel ver weg!
  7. [verwijderd] 13 augustus 2013 22:36
    quote:

    ballie2 schreef op 13 augustus 2013 19:56:

    Weet iemand waarom de lange rente vandaag zo'n sprong heeft gemaakt?

    Bvd, Ballie
    Er is volgens mij geen concrete aanleiding afgezien van dat er uitzicht ontstaat op het einde van de recessie in de Euro-zone.

    De essentie is dat de rentes van de diverse Europese landen nu naar elkaar toe kruipen; bijvoorbeeld, het verschil tussen de Duitse en Spaanse rentes is afgelopen paar jaar nog niet zo klein geweest.

    Kortom, de rentes zijn aan het normaliseren... en bovendien lijken de markten niet meer bang voor wat de FED precies gaat besluiten in september.
  8. [verwijderd] 13 augustus 2013 22:59
    quote:

    braam_1 schreef op 13 augustus 2013 17:09:

    [...]
    Dat worden vanavond 3 borrels!!!!!!!
    Pff denk dat het wel 13 borrels waren. Hopen dat morgen postnl mijn kater verzacht....
  9. Leviter 14 augustus 2013 09:10
    quote:

    ballie2 schreef op 14 augustus 2013 08:53:

    Indicatieve opening 2,70 8:51:04

    Vandaag richting 2.80?
    Dan moet de lijn wel eerst de andere kant op!
1.381 Posts
Pagina: «« 1 ... 40 41 42 43 44 ... 70 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beleggen.nl

Al abonnee? Log in