RAUL schreef op 3 september 2013 14:10:
[...]
Beste derftrep,
Ik zie een interessante opsommingen van punten betreffende jouw visie en beleving. Echter ik wil deze punten een voor een "pareren" met hetgeen ik zo de laatste maanden over deze overname soap heb ervaren.
Punt 1). Deze uitspraken moet je zien in het licht van" Zo gaan wij AMX de onderhandelingen, die vlgs mij pas gisteren zijn begonnen,met KPN in.
Punt 2). Ik begrijp dat de nieuwe E-Plus deal mede door of zelfs door heronderhandelingen met Telefonica op verzoek en door de inzet van Carlos tot stand is gekomen. Iedereen dacht dat hij met vrienden in Spanje een spelletje Domino aan het spelen, maar dat blijkt dus achteraf een "spelletje E-Plus" met Telefonica geweest te zijn. En de winnaar was.....
3). Wellicht een kern van waarheid ( hoewel buiten de beurs om zijn hier ook andere markten voor) dat Carlos zijn vriendjes het een en ander hebben opgekocht, maar vergeet de grote jongens niet. Die zagen in het aandeel natuurlijk op een gegeven moment grote potentiele winsten. (dit kan nog steeds).
4). Even geduld. De draft van de Bieding ( met vanzelfsprekend de overnameprijs nog niet ingevuld) ligt ter goedkeuring bij de AFM.
5). Zo werkt het (helaas) niet. Natuurlijk zijn er gisteren direct afspraken gemaakt dat er vanaf dag 1 geen mededelingen meer worden gedaan over de voortgang van de onderhandelingen. Daarom (voorlopig)geen nieuws, anders dan die berichten over KPN/AMX van de media zelf. Daar hebben we hebben het hier vanochtend al over gehad. En ja, ze, de media, moeten toch wat schrijven?
Ja,helaas het is voor Eelco nu te laat om met nieuws naar buiten komen die de prijs zou opdrijven. Een gemiste kans natuurlijk. Maar ik moet toegeven dat die E-Plus move wel erg goed uitkwam. Maar Blok kan op dit moment niets anders doen dan onderhandelen en dan met het nieuws naar buiten komen van " KPN HEEFT EEN (OVERNAME)OVEREENKOMST MET AMX BEREIKT"