Beleggen.nl Markt MonitorMarkt Monitor

ING maandag 20 augustus

158 Posts
Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 8 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 6 €d_Modus Vivendi 20 augustus 2012 09:02

    AMSTERDAM (Dow Jones)--De kans is klein dat Griekenland een derde steunpakket krijgt, wanneer dit nodig mocht zijn, berichtte de Duitse krant Der Spiegel zondag op basis van uitspraken van Volker Kauder, voorzitter van de parlementaire groep van de CDU, de partij van bondskanselier Angela Merkel. De krant meldde tevens dat het begrotingstekort van Griekenland groter is dan gedacht.
    Het nieuws komt voor aanvang van een bezoek van de Griekse minister-president Antonis Samaras aan zijn Duitse ambtsgenoot Angela Merkel, dat later deze week plaatsvindt en waarbij hij hoopt op steun van Merkel voor het uitstellen van de zo nodige hervormingen met twee jaar. Voorafgaand daaraan neemt Kauder al een standpunt in tegen een eventueel derde financieel reddingsprogramma voor het noodlijdende land.
    "Er kunnen niet altijd een nieuw programma of verzachtende omstandigheden toegezegd worden aan Griekenland. Op een bepaald moment moeten de Grieken toch een keus maken; gaan we meer bezuinigen of verlaten we de eurozone."
    Kauder is duidelijk in zijn uitspraken. "Er is geen ruimte meer voor onderhandelingen. Niet betreft het tijdsbestek en niet over de kwestie zelf". Hij zegt in het interview ook dat Duitsland alles zal doen om de eurozone bijeen te houden en dat hij in afwachting is van een evaluatierapport over de Griekse financien van de trojka van internationale kredietverstrekkers.
    In de afgelopen twee jaar kreeg Griekenland van deze trojka, bestaande uit de Europese Commissie, de Europese Centrale bank en het Internationaal Monetair Fonds in totaal al zo'n EUR500 miljard aan financiele steun. Maandag verloopt de termijn van een lening van EUR3,8 miljard die Griekenland aan de ECB moet terugbetalen.
    Der Spiegel meldde zondag ook dat ondanks de twee reddingsprogramma's het Grieks begrotingstekort mogelijk groter is dan gedacht en oploopt tot zo'n EUR14 miljard, in plaats van de EUR11,5 miljard die eerder werd gemeld. Dit zou de trojka hebben vastgesteld, aldus de krant zondag.
    Door Marleen Groen; Dow Jones Nieuwsdienst; +31 20 5715 200; m
    © 2012 Dow Jones & Company, Inc.
  2. [verwijderd] 20 augustus 2012 09:02
    Nederlandse pensioenfondsen verliezen fors op Facebook-aandelen

    De pensioenfondsen hebben eerder aangegeven minder risicovol te gaan beleggen. Toch raakten zij beïnvloed door de hype rondom Facebook. "Iedereen gewaarschuwd voor de risico’s voor Facebook. De hype rond de beursgang was enorm. Je kon wel aanvoelen dat het een risicovolle investering was. Het is verbazingwekkend dat er toch nog voor tientallen miljoenen euro’s is geïnvesteerd in Facebook."

    Je kan wel nagaan wat voor komieken daar werken, zelfs wij hadden hier al lang door dat koers veel te hoog was.....
  3. [verwijderd] 20 augustus 2012 09:06
    -De kans is klein dat Griekenland een derde steunpakket krijgt,

    Je ziet het, maakt allemaal niets meer uit, de boel moet UP....en dan gaat het up...
  4. forum rang 6 €d_Modus Vivendi 20 augustus 2012 09:07
    quote:

    Eurowin schreef op 20 augustus 2012 09:02:

    Nederlandse pensioenfondsen verliezen fors op Facebook-aandelen

    De pensioenfondsen hebben eerder aangegeven minder risicovol te gaan beleggen. Toch raakten zij beïnvloed door de hype rondom Facebook. "Iedereen gewaarschuwd voor de risico’s voor Facebook. De hype rond de beursgang was enorm. Je kon wel aanvoelen dat het een risicovolle investering was. Het is verbazingwekkend dat er toch nog voor tientallen miljoenen euro’s is geïnvesteerd in Facebook."

    Je kan wel nagaan wat voor komieken daar werken, zelfs wij hadden hier al lang door dat koers veel te hoog was.....
    het zijn ongelooflijke klootzakken om in die windhandel te stappen. laten ze dat privé doen!
  5. [verwijderd] 20 augustus 2012 09:10
    nou subtiele opening...
    zien waar we gaan eindigen.
    Nogsteeds het geloof dat we een correctie gaan zien deze week.
    Asia nipt in de plus dus dat kan komende nacht weleens anders gaan en een rood laten zien.
    Nu wordt er wat gepeeld met de futs en weinig volume dus zie het straks wel weer iets wegzakken en verder wachten we op de US.
    Nieuws ter ondersteuning voor een verdere plus is er ook niet ...

  6. [verwijderd] 20 augustus 2012 09:11
    Ik denk dat we vandaag licht lager gaan sluiten. Tis net mooi weer geweest, t zuiden van NL heeft al geen vakantie meer, volumes worden wat hoger, en steeds meer mensen worden negatief.
  7. [verwijderd] 20 augustus 2012 09:16
    quote:

    expert@info schreef op 20 augustus 2012 09:10:

    nou subtiele opening...
    zien waar we gaan eindigen.
    Nogsteeds het geloof dat we een correctie gaan zien deze week.
    Asia nipt in de plus dus dat kan komende nacht weleens anders gaan en een rood laten zien.
    Nu wordt er wat gepeeld met de futs en weinig volume dus zie het straks wel weer iets wegzakken en verder wachten we op de US.
    Nieuws ter ondersteuning voor een verdere plus is er ook niet ...

    Een weinig spectaculaire opening en als de futs weer in het rood gaan zakken we steeds verder weg.
  8. forum rang 6 €d_Modus Vivendi 20 augustus 2012 09:19
    AMSTERDAM (Dow Jones)--De Spaanse overheid moet wellicht nog meer hervormings- en bezuinigingsmaatregelen doorvoeren om dit jaar zijn begrotingsdoelstellingen te halen, bericht El Pais maandag in zijn internet-editie op basis van overheidsbronnen.
    Het Spaanse begrotingstekort moet in 2012 teruggedrongen worden naar 6,3% van het bruto binnenlands product (bbp), van bijna 9% van het bbp aan het eind van 2011.
    De Spaanse minister-president Mariano Rajoy zou "vastbesloten zijn om het begrotingsdoel te halen zonder dat daarbij een volledig reddingspakket nodig is", aldus de Spaanse krant. "Het is mogelijk dat er daarom nog meer drastische [bezuinigings-] maatregelen genomen zullen worden."
    Medio-september zal minister van begroting Cristobal Montoro bekendmaken wat de opbrengsten uit belastingen zijn. Wanneer deze tegenvallen is de kans groot dat de Spaanse overheid belastingen en accijnzen verder verhoogt en systematische pensioenhervormingen doorvoert, verklaren overheidsbronnen.
    -
  9. [verwijderd] 20 augustus 2012 09:24
    -De Spaanse overheid moet wellicht nog meer hervormings- en bezuinigingsmaatregelen doorvoeren om dit jaar zijn begrotingsdoelstellingen te halen,

    Dat loopt natuurlijk helemaal fout af Ed, net als Griekenland, maar de beurzen negeren het........
  10. [verwijderd] 20 augustus 2012 09:27
    Beursen negeren het niet eurowin...
    let maar op deze week...
    correctie ligt op de loer en zal toeslaan.

    vandaag nog 5.95 voor een ING aandeeltje en dat zal weekhigh zijn ! je kunt ze lekker vast blijven houden maar woensdag heb je ze al een stuk voordeliger...
  11. [verwijderd] 20 augustus 2012 09:31
    Wat een clowns bij de pensioen fondsen, hoe konden ze zo stom zijn om aandelen van facebook te kopen voor miljoenen... Lekker de centen van de hardwerkende mensen vergokken.

    Ik heb een prachtige ING rit gehad maar ik voel de bui hangen, ik ga vandaag proberen alles eruit te gooien. Succes vandaag weer allemaal!
  12. forum rang 6 €d_Modus Vivendi 20 augustus 2012 09:33
    ma 20 aug 2012, 08:50
    'Griekse exit is duur, maar beheersbaar'
    FRANKFURT (AFN) - Een eventueel vertrek van Griekenland uit de eurozone brengt hoge kosten met zich mee, maar is beheersbaar. Dat stelt bestuurder Jörg Asmussen van de Europese Centrale Bank (ECB) in een maandag gepubliceerd interview met de Duitse krant Frankfurter Rundschau.

    Asmussen stelde voorop dat het zijn voorkeur heeft dat Griekenland in de eurozone blijft. De Grieken moeten daar echter zelf voor zorgen, voegde hij eraan toe. De gevolgen van een vertrek van Griekenland zijn volgens de Duitse ECB-bestuurder beheersbaar. Een Griekse exit zal echter niet zo ordelijk verlopen als soms wordt verondersteld, waarschuwde hij.

    ,,Het zal heel duur zijn'', stelde Asmussen. ,,Het zal gepaard gaan met een verlies aan groei en met hogere werkloosheid. Dat geldt zowel voor Griekenland als voor heel Europa en zelfs voor Duitsland.''

    Twijfel

    Asmussen vreest dat de druk op andere zwakkere eurolanden oploopt als de Grieken de euro verlaten. ,,We moeten niet doen alsof we zeker weten wat er gebeurt op de dag nadat een land is uitgetreden.''

    De Duitse econoom sprak verder zijn steun uit voor de nieuwe ingrepen op de obligatiemarkten die de ECB overweegt. Die passen volgens hem binnen de opdracht van de centrale bank om te zorgen voor een stabiel prijsniveau in de eurozone. ,,Alleen een munt waarvan het voortbestaan door niemand wordt betwijfeld kan stabiel zijn'', aldus Asmussen. ,,Juist die twijfel over het voortbestaan van de euro willen we bij marktpartijen wegnemen.''
  13. forum rang 6 €d_Modus Vivendi 20 augustus 2012 09:39
    AMSTERDAM (Dow Jones)--ING Bank, de bankdivisie van ING Groep (INGA.AE), geeft maandag een achtjarige covered bond uit voor circa 45 basispunten boven de midswaprente, meldt een van de banken die de uitgifte begeleidt.
    De uitgifte wordt begeleid door BNP Paribas, Deutsche Bank, UniCredit en ING zelf. De definitieve prijs volgt naar verwachting later maandag.
    De uitgifte heeft een gemiddelde omvang. In januari haalde ING EUR1,75 miljard op met een tienjarige gedekte obligatie.
  14. forum rang 6 €d_Modus Vivendi 20 augustus 2012 09:41
    AMSTERDAM (Dow Jones)--Nederlandse consumenten waren in augustus even somber als in juli, blijkt maandag uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek.
    De indicator van het consumentenvertrouwen bleef staan op -32.
    Het vertrouwen is nog altijd erg laag, aldus het CBS. Het gemiddelde over de afgelopen twintig jaar staat op -8.
    De stemming over het economisch klimaat was in augustus ongeveer gelijk aan die in juli. Ook de koopbereidheid veranderde van juli op augustus nauwelijks.

    Ik merk er geen zak van, heb nog nooit zo veel vliegtuigen zien en horen overkomen als deze zomer.
158 Posts
Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 8 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beleggen.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.016
AB InBev 2 5.495
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.606
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 264
Accsys Technologies 23 10.611
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 188
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.747
Aedifica 3 903
Aegon 3.258 322.696
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.296
ageas 5.844 109.889
Agfa-Gevaert 14 2.049
Ahold 3.538 74.331
Air France - KLM 1.025 35.031
AIRBUS 1 11
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.036
Alfen 16 24.766
Allfunds Group 4 1.470
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 406
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.822
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.836 242.995
AMG 971 133.248
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.689
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 14.992
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 381
Arcadis 252 8.772
Arcelor Mittal 2.033 320.685
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.297
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.731
Ascencio 1 26
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.093
ASML 1.766 106.750
ASR Nederland 21 4.458
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 485
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.661
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.392