(ABM FN-Dow Jones) Allianz heeft in het tweede kwartaal een hogere operationele winst geboekt en herhaalde de outlook voor heel dit jaar. Dit maakte de Duitse verzekeraar donderdagochtend bekend.
De totale volumes stegen afgelopen kwartaal van 39,6 miljard naar 42,6 miljard euro, een stijging van 7,6 procent op jaarbasis.
Het operationeel resultaat kwam uit op 3,9 miljard euro. Een jaar eerder was dat 3,8 miljard euro.
De nettowinst steeg over de verslagperiode van 2,5 miljard naar bijna 2,7 miljard euro, maar de kernwinst bleef onveranderd 2,5 miljard euro.
Het aandeleninkoopprogramm is door Allianz uitgebreid van 1 naar 1,5 miljard euro voor 2024. Eind juli was door de verzekeraar inmiddels voor 1 miljard euro aan eigen aandelen ingekocht.
Outlook
Allianz bevestigde donderdag zijn doelstelling voor de operationele winst van 14,8 miljard euro in 2024, plus of min 1 miljard euro.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden