Beleggen.nl Markt MonitorMarkt Monitor

'Honda en Nissan praten over fusie'

'Honda en Nissan praten over fusie'
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Honda en Nissan overwegen een fusie, na de tegenvallende resultaten van Nissan en de problemen die beide autofabrikanten in China ondervinden. De Japanse krant Nikkei onthulde de besprekingen, die vervolgens door de autofabrikanten werden bevestigd.

Een definitief akkoord is er nog niet.

De twee Japanse bedrijven kondigden eerder al plannen aan om samen te werken op het gebied van elektrisch rijden. Een fusie zou de slagkracht op dit vlak verder verstevigen.

Beide bedrijven hebben het moeilijk in China, 's werelds grootste automarkt, waar ze werden overrompeld door de snelle verschuiving naar elektrische rijden en hybride voertuigen. 

Bovendien boekt Nissan in de VS zwakke resultaten.

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Honda Motor Co Ltd kopen verkopen

100% zegt kopen

1 stemmen

NISSAN MOTOR kopen verkopen

100% zegt kopen

1 stemmen