(ABM FN-Dow Jones) De Nederlandse industrie heeft in februari meer geproduceerd. Dit meldde het Centraal Bureau voor de Statistiek donderdag.
De productie van de Nederlandse industrie lag in februari 1,0 procent hoger dan een jaar eerder. Dat is de tweede maand op rij van productiestijging van de industrie, na anderhalf jaar van productiedalingen.
Van de acht grootste branches realiseerde de reparatie en installatie van machines de grootste stijging, terwijl de transportmiddelenindustrie opnieuw de grootste daling noteerde.
Op maandbasis steeg de Nederlandse productie in februari met 1,2 procent.
De producenten in de industrie waren in maart iets negatiever dan in februari, liet het CBS nog weten. Dat komt doordat fabrikanten negatiever waren over de voorraden gereed product en de orderpositie.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.