!@#$!@! schreef op 28 oktober 2021 11:10:
[...]
Alle Europese reits noteren tegen een verwacht dividend rendement van zo'n 10% (dividend over 2022 als alles weer normaal is?)
Verwacht dividend bij URW zal tussen de 6 - 7 euro liggen ?
Dus urw loopt gewoon in lijn met andere reits.
Persoonlijk schat ik de risico's vanwege de redenen die Branco noemt bij URW hoger in dan bij zijn collega's. Dit betekent normaal gesproken ook een lagere koers dan bij de rest. (Wat tot nu toe niet het geval is).
Zijn reits in het algemeen ondergewaardeerd ? Wel de markt gelooft (geloofde?) Niet meer in waardestijgingen. Ook de huren staan onder druk en deze zijn dalend op dit moment. Lijkt misschien niet veel, maar de huren stonden voor covid al jaren onder druk en lijken de inflatie niet bij te kunnen houden.
Dus dividend groei wordt ook niet echt verwacht na een volledig covid herstel. (dus na een hopelijk normaal 2022).
Wel dus nog steeds de risico's zonder geloof in een groei. Dus op dit moment is dan 10% div rend wat de markt eist helemaal niet zo gek.