beleggerke schreef:
[quote=Soofje]
[quote=indice]
[quote=Soofje]
[quote=indice]
ach ik weet het , we zullen de 5,82 of zo ook nog wel zien vandaag maar geeft niks.
[/quote]
Wat is er verkeerd aan actief beleggen? Helemaal niets. Het is spannend en je leert er ontzettend van.
Even een voorbeeld:
Gisteren net voor de slotveiling 5k Aegon € 4,71 gekocht. Vandaag verkocht op € 4,81. Winst € 500,00 minus € 21,00 kosten is € 479,00.
Als je dit elke dag doet, moet natuurlijk wel altijd lukken, dan hoef je echt niet meer te werken. Wat is daar verkeerd aan?
[/quote]
Dat doe ik al tijden bij Aegon en Arcelor,maar niet bij TT(waarom weet ik ook niet)
Pak zo een paar keer per week enkele honderden euro's en soms verkoop ik wel eens met "slechts" 300 euro winst
[/quote]
Nou ik noem € 300,00 winst niet 'slechts', ik zeg winst is winst. Een 'gouden' stelregel. Daarbij heb ik erg geleerd van het verleden.
[/quote]
Als ik eens iets indiscreet mag vragen, met wat kapitaal bent u gestart op de beurs? Want even 10k inzetten op tomtom op 5,72 is al niet niks :-)