*Justin* schreef op 31 juli 2014 00:34:
[...]
Je hebt alle reden om het niet bevredigend te vinden. Wetende dat de koers gedaald is, is het ook vreemd om de Q2 rapportage
bit.ly/1tuZNoE nog eens nuchter terug te lezen. Er staan bijna alleen maar goede dingen in.
Toch verandert de koers niks aan de feiten. Twee keer op rij een omzet-, marge- en winstgroei, twee outlook verhogingen en een record aantal aanvragen in Automotive. Ik hoop uiteraard voor je dat dit voor de derde vrijdag van in september al beter tot uiting komt in de koers.
Ik geloof niet dat het een voorbeeld van 'sell the news' was, dat goede cijfers al verwacht werden. De analisten consensus was namelijk negatief; ze waren allen verrast. Wel kan het met TA te maken hebben en blocktrades precies op de zogenaamde weerstanden. We staan nu bijna 10% onder de top en hopelijk dichtbij de ondergrens, ik vermoed van wel..